• dreamer[@]barisgulec.com.tr
  • Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00
  • 0532 637 43 52

Hizmetler

Tek noktadan 360 derece ajans hizmetlerimizle is ortaklarimiza hizli çözümler gelistiririz.

HİZMETLER

Marka Danışmanlığı

İlk adımı doğru atmak önemli, hedef kitleyi iyi tanıyıp strateji doğru yönetmek konusunda markanıza özel planlar hazırlar marka imajınıza yönelik aksiyonları hayata geçiririz.!

Kreatif

Kreativite prensibimizle işlerimizde fark yaratırız. Markanızın kişilik özelliklerine göre dilimizi kurgular bütünsel bir yaklaşım sergileriz. Görsel iletişimden, baskılı işlere kadar tüm çalışmalarımızada markanızın iletişimine katkı yaparız.

Sosyal Medya

Sosyal Medya Platformlarında markanızı temsil eden kurumsal profiller oluşturarak çalışmalarımızı markanızın genel iletişim planına uygun olarak yönetiriz.

Dijital Pazarlama & SEO

Dijitalleşen dünyamızın trendlerini yakından takip ederiz. Big data, performans pazarlama gündemlerinin konuşulduğu dijital dünyadaki çalışmaları tecrübe ediyor, markalarınız için çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Prodüksiyon

Estetik tasarım anlayışımızı, çekimlerimize de yansıtırız. Son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla taleplerinize uygun çözümler üretiriz. Tanıtım filmlerinden, ürün fotoğraf çekimlerine kadar özgün çalışmalar gerçekleştiririz.

Next 360

Üç boyutlu çekim teknolojisine sahip adım adım sanal tur modelleri oluşturan bir kameradır. Kullandığı yazılım sayesinde kameranın çektiği her fotoğraf üst üste bindirilerek size sanal bir tur oluşturur.

Next 360

Üç boyutlu çekim teknolojisine sahip adım adım sanal tur modelleri oluşturan bir kameradır. Kullandığı yazılım sayesinde kameranın çektiği her fotoğraf üst üste bindirilerek size sanal bir tur oluşturur. Daha önceki sanal tur denilen ‘Panoramik Çekim’ teknolojisinin çok üstü ve mekânlarınızı tanıtmanız, deneyimlenmesini sağlamanız, kiralamanız ya da satmanız için eşsiz bir kolaylıktır çünkü kişiler bu 3 boyutlu deneyimi evlerinden bile yaşayabilirler.

İnceleyin

Tüm Ajans İhtiyaçlarınız İçin Buradayız!