• dreamer[@]barisgulec.com.tr
  • Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00
  • 0532 637 43 52

Next 360 Nedir?

Bu soruya verilebilecek en net cevap; 3 boyutlu çekim teknolojisine sahip adım adım sanal tur modelleri oluşturan bir kameradır. Kullandığı yazılım sayesinde kameranın çektiği her fotoğraf üst üste bindirilerek size sanal bir tur oluşturur. Daha önceki sanal tur denilen ‘Panoramik Çekim’ teknolojisinin çok üstü ve mekânlarınızı tanıtmanız, deneyimlenmesini sağlamanız, kiralamanız ya da satmanız için eşsiz bir kolaylıktır çünkü kişiler bu 3 boyutlu deneyimi evlerinden bile yaşayabilirler.


YENİ TEKNOLOJİYLE DAHA ÇOK KAZANDIRAN İŞ ORTAĞINIZIZ

Hızla gelişen ve gittikçe hızlanan çağımıza en son teknoloji kullanılarak ayak uyduruyor ve size daha çok zaman kazandırarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Tam bir gerçeklik sunamayan fotoğraflar, panoramik görüntüler gibi eski teknoloji 3D olmayan ürünlerdense, sanal bir gerçeklik deneyimi sunuyor ve sizi görmek istediğiniz mekân ya da gitmek istediğiniz o yerin içine yerleştiriyoruz. Günümüzde hemen her alanda kullanılan sanal gerçekliği daha işlevsel olarak, hayatınızı kolaylaştırmak için kullanıyoruz.
Öncelikle ihtiyaç ve isteklerinizi göz önüne alarak hızlı ve profesyonel bir şekilde var olanı gerçeğe en yakın haliyle sanal ortama aktarıyoruz. Bunu yaparken deneyimlerimizi ve yaratıcı fikirlerimizi de sizlerle paylaşarak en iyiyi yapmayı hedefliyoruz.

NE KADAR ÖDERSİNİZ?

Next 360 ile gerçekleştirmek istediğiniz bir çalışma için ücretlendirmenin büyük bölümünü o alanın büyüklüğü yani m2 si belirlemektedir. Sık aralıklarla yapılan taramalar, zaman ve iş gücü ana ölçüt olmaktadır. Bunlar dışında tanıtım için koyacağımız ek bilgilendirme videosu, fotoğraf veya bilgi metinleri gibi etiketler, ek katlar, gerçek ölçülü ve şematik kat planı, ilk yıldan sonraki bulut ücreti opsiyonel olarak fiyatı değiştiren hizmetlerdir. Dilerseniz çalışmamıza ek olarak 360 derece fotoğraf çalışması da yapabiliriz. Tablomuzu inceleyip, opsiyonel özelliklerle kendi alanınızla ilgili tarama fikrinizi oluşturup, ön fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İlk yıl bulut üyeliği, VR uyumunu ücretsiz olarak sunduğumuz bu yeni nesil hizmeti siz de deneyin!


Fiyat Hesaplayın

İç Mekan Ölçüsü (m2)
Ek Kat (Kat/15$)
360 Derece Fotoğraf (10$)
Next360 Etiket (Etiket/5$)
Yıllık Kullanım Uzatma (35$/Yıl)
Toplam Fiyat: 250.00 $
Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir!

Next 360 ile Hazırlanmış 3 Boyutlu Turların ‘Panoramik Çekim’ den Farkı Nedir?

Panoramik fotoğraf profesyonel ve kaliteli bir görüntü sunmayıp, kişilerin görüntünün içerisinde sabit bir noktadan etrafa bakmasını sağlar. Next 360’ın sunduğu 3 boyutlu turlarda ise kişiler olmak istedikleri yer/mekânda özgürce gezinebilirler.


Çekimler ne kadar sürer? Nasıl Çalışır?

Çekim süresi alana ve kat sayısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kamerasında dokuz lens bulunan cihazımızı tripotla kullanarak adım adım mekânları 360 derece tarıyoruz. Çektiğimiz görüntüleri alanda özgürce dolaşıyormuş gibi hissetmeniz için görüntüleri bir araya getiriliyoruz. En önemli ve yaratıcı olan nokta ise izleyicilere, nereye gideceklerini belirlemeleri, mekânı bütünsel olarak algılamaları için kat planları hakkında fikir de veren ayrıntılı 3 boyutlu bir yapı/mekan planı sunuyoruz.


Next 360’ın avantajları nelerdir?

Kat planı ve detaylı ölçümler çıkartmak mümkün olduğundan, insanların belli bir mesafe kat etmeden evlerinden ya da ofislerinden bire bir oradaymış gibi size ulaşmalarını sağlar. Bu sayede zaman ve mekân bağımsız herkese gerçekçi ve 3 boyutlu, 360 derece görüntülerle satış, tanıtım veya sunum yapmanızı sağlar.


Nerelerde kullanılır?

Next 360’ın 3 boyutlu ve 360 derece turları; Emlak, turizm, otelcilik, firma tanıtımı, fuar ve kongre merkezleri, atölyeler, eğlence ve gösteri merkezleri, camiler, kiliseler, sinagoglar, hamamlar, kütüphaneler, fabrikalar, çocuk oyun alanları, mağazalar, tiyatro salonları, okullar, antik kentler, bar ve restoranlar, spor salonları, sağlık kurumu gibi fiziksel bir alanı olan her yer de kullanılabilir.

Emlak – İnşaat

Sektörünüzde, özellikler gayrimenkul alım ve satımlarınızda web sitenizi Next 360 ile etkili hale getirerek en hızlı şekilde geri dönüş alın.

Gayrimenkul ya da projelerinizi ayrıntılı ölçüleriyle birlikte sanal gerçeklik ortamında, kaliteli hizmet farkıyla sunun. Mail çalışmasıyla daha çok insana ulaşıp, projelerinizin 360 derece 3D deneyimlenme sayısını arttırarak kazancınızı arttırın.

Özellikle emlak sektöründe fark yaratan bu teknoloji ile konut, işyeri, bina, proje, arsa vb. gayrimenkullerinizi gerçeğe en yakın şekilde dünyanın her yerine ulaştırın. Her şeyden önemlisi bu gerçekliğin bütünsel olarak algılanmasını sağlayan kat planlı maket görünüm, %99 doğrulukta gerçek ölçümle kişilerin gitmeden de aynı deneyimi yaşayıp karar almalarını sağlayacak.

Satmak istediğiniz bir evde kullanılan malzemelere bir pin koyarak detaylarını ve alternatif modelleri gösterin. Örneğin, kullandığınız tezgâha alternatif sunacağınız desenler için link paylaşın. Tavan yüksekliği, pencere genişliğinden bahsedin. Zamandan ve iş gücünden kazanın, kazandırın.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/pro2-southern-california-luxury-home/
https://matterport.com/3d-space/pro2-french-home-interactive-catalog/
https://matterport.com/3d-space/pro2-saone-river-loft/
https://matterport.com/3d-space/pro2-single-family-elmshorn-home/
https://matterport.com/3d-space/pro2-gracia-barcelona-apartment/

Müze ve Kültür - Sanat

Ziyaretçilerin ziyaret öncesinde müzeniz, sanat galeriniz ya da salonunuz hakkında detaylı fikir sahibi olmasını, eserlerinizi ön izlemeyle keşfetme, araştırmalarında kullanma şansı verir.

Hem yurt içi hem de yurt dışından sanal ziyaretçiler ile çok sayıda kişiye eserlerinizi gösterip, yapılan etkinlik ve çalışmaları görsel bir şovla video ve müzikle sunarak onların müzenizi ya da galerinizi ziyaret etmek için sabırsızlanmalarını ya da etkinlikleriniz mekânınızda gerçekleştirmelerini sağlayın. Girişte, tarihçenizi bir link ya da video desteğiyle anlatın.

Eserlerinizin etiketlerini fotoğrafla gösterin. Eserin daha önce sergilendiği başka ülke ve galerideki görsellerini de paylaşarak zengin bir sunum yapın. Değişen ve hızlanan çağda başroldeki yerinizi alın.

Next 360, sergilerinizin, müzenizin, salonlarınızın gezilmesine olanak sağladığı gibi bunu yaparken eski tarz ve düşük kaliteli görsel ya da 360 derece panoramik görüntülerin büyük bir farkla ayrılır. Yapının 3D kat planı sunarak ziyaretçilerin gezilerine istedikleri salondan başlamalarını sağlar.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/pro2-european-museum-modern-art/
https://matterport.com/3d-space/hever-castle/
https://matterport.com/3d-space/pro2-performing-arts-center-san-luis-obispo/

Eğitim Kurumları

Günümüzde eğitimin sektörünün hızla büyümesi ve seçeneklerin hızla artması hem rekabeti arttırmakta hem de kişilerin seçimlerini zorlaştırmaktadır. Kişiler, zaman bulamadıkları için hiç göremedikleri kurumları listelerine dahi alamadan elemek durumunda kalmaktadırlar.

Sektörde fark yaratan ve kaliteli hizmet sunanların ayakta kaldığı bu günlerde, hem rekabette kalmak hem de velilere en gerçekçi şekilde hizmet verebilmek için onlara kolay bir yol sunarak, henüz evdeyken kurumunuzu oradaymış gibi gezmelerini ve hakkınızda fikir sahibi olmalarını sağlayın.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/altschool-students-perspective/
https://matterport.com/3d-space/central-catholic-stem

Otel-Tatil Merkezleri- Seyahat ve Konaklama

Sektörde fark yaratmak için son teknoloji tarayıcıları ile odalarınızın görüntüsünü fotoğrafın ötesine, gerçekliğe taşıyın.

Yurt içi ve yurt dışından gelecek ziyaretçilerinize ön bir deneyim yaşatın. Değişime ayak uydurun. Misafirlerinize koridorlarınızda gezip, istedikleri, içinde gezerek deneyimledikleri, manzarasını en çok beğendikleri oda için hemen o anda rezervasyon yapma fırsatı sunun. Ziyaretçileriniz otelinizi tanıyarak gelsin ve tatillerinden zaman kaybetmesin.

Havuz başında verdiğiniz partiler, akşamları gerçekleşen görsel şovlar ve etkinliklerin videolarıyla bilgisayarları ya da tabletleri başında aynı deneyimi yaşatın.

Lobi, bar, restoran ve diğer alanlarınızı en kaliteli ve en şık şekilde, birebir gerçeklikle 3D olarak sitenizde gösterin. Mimarinizde yer alan en sevdiğiniz öğeyi vurgulayıp, kompleksiniz ya da konumunuzdaki bölge tarihi hakkında bilgi videosu ya da bir bölümden başka bir bölüme geçerken yaratılacak merak duygusuyla vizyonunuzu yansıtın.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/pro2-heston-hyde-hotel/
https://matterport.com/3d-space/valdemora-casa-de-campo/
https://matterport.com/3d-space/pro2-hotel-pension-verdorfer/
https://matterport.com/3d-space/hotel-yit-abentofail/
https://matterport.com/3d-space/cornwall-hotel-spa-estate/
https://matterport.com/3d-space/ladera-resort-st-lucia/

Düğün, Davet ve Balo Salonları

Kişilere düğün, nikâh, nişan, kokteyl gibi en önemli ve en özel günlerde verilen davetler ve partiler için en doğru tercihin siz olduğunuzu en başta gösterin. İnsanların etkinlik öncesi istedikleri konsepte en uygun yeri 360 derece 3D deneyimleyerek yaşamasını sağlayın. Salonunuzun kalite ve şıklığını önceden gösterme imkanını sunan bu kaliteden ödün vermeyin ve Next 360 ı deneyin.

Salonlarınızı amacına göre sergileyin. En ideal etkinlik için en güzel geçmiş organizasyonlarınızdan videolar, en uygun ikram ve sunumlar, dekorasyon fikirleri hakkında tavsiyelerde bulunun. Onları, onlardan çok düşündüğünüzü ve sınırsız hayal gücüyle ne kadar esnek ve yaratıcı olduğunuzu gösterin.

Yetenekli DJ’ inizin insanları nasıl eğlendirdiğini gösteren performansları koyup, perde ya da ekranlarla yarattığınız görsel şovla birleşince neler olabildiğini anlatan ufak notlar yazın.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/san-marco-village/
https://matterport.com/3d-space/red-barn-wedding-venue/
https://matterport.com/3d-space/lodge-grants-trail/

Kafe – Bar – Restoran

Mekânınızın kalite ve şıklığını gerçeğe en yakın hali ile sunun. Kişilere 3D gezintileri sırasında en çok beğendikleri masayı rezerve etme şansı tanıyarak bir adım öne geçin.

Next 360 ile restoranınızın kültürünü tanımalarını, henüz gelmeden yemeklerinizi koklamalarını, en özel ürün ve mimari öğelerinize düşeceğiniz not, ses ve videolarla siz ve ekibinizi, emeklerinizi görmelerini sağlayın. Nereye gideceğine karar vermekte zorlanan, istedikleri etkinlik için yolları arşınlayan ziyaretçilere en büyük jesti yapın ve yerinizi, mönünüzü, tarzınızı evlerine, telefonlarına, tabletlerine taşıyın. Tam da hayallerindeki partiyi, birebir gördükleri o salonunuzda gerçekleştirsinler.

Yaptıkları bu sanal turda masa üstünde gördükleri mönünüze bir pin bırakalım ve sayfa sayfa içerik ve ücretleri incelesinler. Hatta mönünüze giren yeni ürüne dikkat çekip yapılış şekliyle ilgili bilgiler verin. Gezileri esnasında masada gördükleri yemeğin haftanın yemeği olduğu detayını ücret ve sunum bilgileriyle verin. Tasarımını çok beğendiğiniz barınızdaki özel yapım draft biraya vurgu yapalım ya da yetenekli barmeninizin o çok ünlü kokteylinin yapılış videosunu barınıza koyacağımız bir ikona yerleştirelim.

İnsanlar kendilerini rahat ve mutlu hissettikleri samimi ortamlarda bulunma ve bu hissi aldıkları yere gitme eğilimi gösterirler. Siz de evlerinden tanıdıkları, sizin mekânınıza sizden biri gibi gelmelerini, linki paylaşarak arkadaşlarını davet etmelerini sağlayın. O kadar gerçekçi bir deneyim yaşayacaklar ki size hiçbir şeyin yerini sormayacaklar. Unutmayın! Siz bir adım öndesiniz.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/pro2-la-imprenta-lounge/
https://matterport.com/3d-space/pro2-brookmans/
https://matterport.com/3d-space/onze-kerk-dutch-restaurant/
https://matterport.com/3d-space/urban-brewing/
https://matterport.com/3d-space/blockhouse-sheet-anchor/

SPA -Spor - Fitness Salonları

Son teknoloji cihazlarınızın, son teknolojiyle deneyimlenmesini sağlayın. Salonunuzun spa, gym, fitness, havuz ve kafe görüntüsünü fotoğrafın ötesine taşıyın. Benzerlerinize benzemeyin. Onların bir adım önüne geçin.

Yoğun iş tempolarından vakit ayırıp salon salon gezemeyen, gelecekteki yeni üyelerinizin ayağına gidin. Salonunuzun tüm detaylarını internet sayfanızdan göstererek müşterilerinizin işlerindeyken de alanınızı görmesini sağlayın. Onlar için koyacağımız pinlerle vurgu yapmak istediğiniz tüm detayları ses, fotoğraf ve videoyla destekleyelim. Hangi alet ne işe yarar? Ne şekilde çalışılmalı? Spor eğitmeniyle çekilmiş bir video sizin farkınız olacak.

Kafenizdeki suyun ücretine kadar tüm detayları verebilirsiniz. Vitamin bardaki haftanın içeceği, özel besinler ve karışımların tarif ve görselleri satışınızı etkileyecek. Soyunma odasındaki dolaplara, şifre ve kullanım detaylarını yazabilirsiniz. Ne kadar hijyenik bir salon olduğunuzu aldığınız belgeleri koyarak ve kullandığınız lisanslı ürünlerden bahsederek ortaya koyabilirsiniz.

Kapıya yazacağınız ‘Hoşgeldiniz’ yazısının ardından, kompleksiniz hakkında ön bilgi ve sağlıklı yaşamın önemini vurgulayan ünlü birine ait bir ses kaydı ya da bir video ile ne kadar farklı olduğunuzu hissettirin. Unutmayın; fark, fark yaratır.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/the-marmara-spa/
https://matterport.com/3d-space/fitinn-fitness-studio/
https://matterport.com/3d-space/pro2-anytime-fitness-jessup/
https://matterport.com/3d-space/max-fitness-moldova/

AVM- Mağazalar

Dijital çağda her şeyin çevrimiçi olarak yapıldığı bu günlerde sizin sadece bir binadan ya da bir mağazadan ibaret olmanız beklenemez. O zaman Next 360 ile AVM’ nizde ya da mağazanızda gerçeğe en yakın sanal tur ile hangi mağaza nerede, o mağazada ne tarz ürünler var, hangi hizmetleri sunuyorsunuz? Sorularına yanıt verin.

Mağazanız için alışveriş linkinizi, önemli not ve kültürünüzü tanıtan sözleri de ekleyelim. AVM içindeki gerçek deneyimde mağazanızı da ziyaret etsinler, kat planındaki yerinizi görüp içeriyi gezsinler ya da sokağınıza genel bir bakıştan sonra ürünlerinizi görüp, mağazanızı gezsinler.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/wingtip-luxury-menswear/
https://matterport.com/3d-space/fietsen-de-geus-bike-shop/
https://matterport.com/3d-space/albert-heijn-dutch-supermarket/
https://matterport.com/3d-space/geneve-encheres/

Turizm ve Etkinlikler

Açık ve kapalı turizm, gezi ve etkinlik alanlarınızı 3D sanal gerçeklik ile birebir, gerçekçi bir gezintiye dönüştürerek maksimum kalitede sunarak rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

Turizm ve etkinlik alanlarından km’ lerce uzaktaki hatta farklı ülkelerdeki insanlara ulaşmak ve doğru bilgiyi tam olarak vermek ve hayal kırıklığı veya algı farkından kaynaklanabilecek sıkıntıların önüne geçmek için 3D gezinti ile hizmetinizi sunup, güvenilirliğinizle de insanların sizi tercih etmelerini sağlayın. Gezinti sırasında duvarınızda bir yerde yer alan Tripadvisor ya da Booking logosuna koyacağımız bir pinle puan detaylarınız ve yorumlara yer verin.

Sunumlarınızı zenginleştirmeniz için yapılabilecek çok şey var. İnsanlara gerçekçi görüntüler ve gerçekleşen etkinliklerin videolarını sunarak gezecekleri yerler hakkında önceden bilgilenmelerini ve gerçekleşen etkinliklerde kullanılan mekân ve malzemelerle oranın nasıl baştanbaşa değiştiğini gösterin. 3D sanal gerçekliğin avantajlarından yararlanırken, vizyonunuzu konuşturun.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/the-springs-water-park/
https://matterport.com/3d-space/zenith-climbing-center/
https://matterport.com/3d-space/lennon-bros-circus/

Konferans Salonları - Kongre Merkezleri

İş toplantıları, eğitim seminerleri, kongre ve konferans gibi toplantı alanlarınızı Next 360’ın eşsiz teknolojisi olan 3D sanal gerçeklik ile kalitenizden ve tarzınızdan ödün vermeden tanıtın. Fotoğraf değil, sanal deneyim sunun ve gerçeklik verin. Onlara etkinlikleri için en uygun konum ve kapasiteye sahip salonu seçme şansı verirken, alanınızın ön gösterimini bir gezintiye çevirin.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/barcelo-resort-convention-center/
https://matterport.com/3d-space/pro2-performing-arts-center-san-luis-obispo/

Fuar Alanları

Fuar alanınızın büyüklüğü ve tüm imkânlarını en etkili şekilde 3D sanal gerçeklikten faydalanarak sunun. Sunulan gerçekçi deneyim ve tek bir noktaya bağlı kalmadan tüm alanın maket modeli içerisinde sınır tanımadan gezinilebilmesi fuarcılık adına büyük bir kolaylık sunmaktadır.

Alanınızın ve kiralık yerlerin konumunu, yakınlık ve uzaklıklarını orada geziyormuş gibi deneyimleyen yurt içi ve yurt dışı katılımcılar, hayal kırıklığı yaşamadan kendileri için maksimum fayda sağlayacak alanda olup ödemelerini çevrimiçi olarak da yapabilecekler. Onlar gezerken, önceki yıllardan güzel an ve enstantanelerin gerçekleştiği alanlara videolar yerleştirerek teknoloji, gerçeklik ve kolaylığı aynı anda sunun. Fuarınıza ve etkinliklerinize katılan markalara olan ilgiyi ve talebi arttırın.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/canada-north-resources-expo/
https://matterport.com/3d-space/de-graafschap-business-expo/

Yat - Denizcilik - Taşımacılık

Sizden çok uzakta olan kişilerin doğru yerde olduklarını ve istediklerini, aradıklarını bulduklarını bilmeleri büyük bir önem taşır çünkü programlarını çok uzaktayken tam olarak görmeden ya da bilmeden yaparlar. Mutlu ya da mutsuz olmaları oynadıkları bu kumara bağlıdır. Fakat artık Next 360’la sunduğunuz ürünü 360 derece gezip, görüp değerlendirdikten sonra talep eden ve maksimum memnuniyette müşterileriniz olacak.

Sizden uzakta olsalar da tatillerinde, özel günlerinde, gitmek istedikleri ya da taşımak istedikleri üründe sizi tanımasalar da size güvenmelerini sağlayın. Onlara bırakacağınız not ve videolarla sizi ve aynı zamanda hizmetlerinizi tanıması artık bu kadar kolay.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/yacht-london/
https://matterport.com/3d-space/pro2-crusader-catamaran/
https://matterport.com/3d-space/hms-belfast/
https://matterport.com/3d-space/bull-run-custom-celebrity-coach/
https://matterport.com/3d-space/e-trek-motorhome/
https://matterport.com/3d-space/schooner-zodiac-sailing-ship/

Ofis & İşyerleri

Ofis ve işyerlerinizin görünümünü gerçekçi bir algıyla siteniz üzerinden paylaşarak prestijinizi arttırın. Next 360’ın tarayıcıları ile yakalanan görüntüler gerçeklikle %99 oranın uyuşmakta ve gerçeklik hissini en iyi şekilde yansıtmaktadır.

İş ortaklarınızın kendilerini daha önce oradaymış gibi, samimi bir ortamda bulmalarını sağlayın. İş alanınız, referanslarınız, yapmış olduklarınız ve gelecekteki projelerinizle ilgili notlar, sesler, fotoğraf ve videolarla nerede ne yaptığınızı en gerçekçi şekilde gösterin.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/dialexa-office-tour
https://matterport.com/3d-space/wotso-workspace
https://matterport.com/3d-space/remax-turkey-academy

Hastane ve Sağlık Kuruluşları

En değerli varlığımız sağlığımız ve en çok araştırdığımız konulardan biri olan bu alanda sağlığını size emanet eden insanlara kendinizi en iyi şekilde tanıtın.

Her türlü imkânlarınızı gösterebilmek, en çok talep gelen hizmet ve cihazlar hakkında bilgi vermek, randevu almalarını sağlamak, duygusal olarak da zor olan bu süreci kolaylaştırmak ve güvenilir hizmet verebilmek için 3D Next 360’tan faydalanın. Hastanenize gelmeden tüm binayı ve hizmetlerinizi tanıyan ziyaretçiler hangi hizmete hangi katta, ne şekilde ve ne kadara ulaşabileceklerini bilerek gelip herhangi bir sürprizle karşılaşmadan yüksek memnuniyet oranıyla kurumunuzdan ayrılacaklar.

Hijyen ve güleryüz ve memnuniyet ödüllerinizden bahsedin. Çünkü siz işinizi çok iyi yapıyorsunuz.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/rotterdam-eye-hospital/

Açık Alanlar

Sınır tanımadan tüm açık alanlarınızı 3D haliyle sanal ortama aktarın ve vurgulamak istediğiniz noktaları, yeni eklenen parçaları pinle daha görünür hale getirin.

Oyun alanları, lunaparklar, karnavallar, festivaller, bahçeler vb tüm açık alanlarınızı gerçeğe en yakın haliyle hoş bir sunum eşliğinde gösterme imkânı yakalayın.

Aynı bir mekânın içerisinde geziniyormuş gibi açık alanda gezinin. Yalnızca tek bir nokta üzerinden yapılmış çekimlerle sınırlı kalmayın. Her yerinde yürüyün, gezin, dolaşın, gökyüzüne bakın. Adeta orada olun. Alan büyüklüğü önemli değil. Gerçekliğe ve hayallerinize sınır koymayın.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/pro2-billhafen-loschplatz/
https://matterport.com/3d-space/buffalo-botanical-gardens/

Hayallerinize Sınır Koymayın

Next 360 size sonsuz seçenek sunan bir hizmettir. Hayallerinize sınır koymayın. İstediğiniz her alanı ya da her hizmeti müşterilerinize 3D deneyimle tanıtın. Siz sadece isteyin, biz yapalım.

Örnekleri inceleyin;
https://matterport.com/3d-space/lake-shaster-caverns/
https://matterport.com/3d-space/sand-dune-arch/
https://matterport.com/3d-space/white-grounds-skate-park/
https://matterport.com/3d-space/eastside-fire-rescue-station-83/

Tüm Ajans İhtiyaçlarınız İçin Buradayız!